Wyróżnienie rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla dr Anety Afelt z ICM

20 marca 134 pracowników Uniwersytetu Warszawskiego z wybitnymi osiągnięciami naukowymi i dydaktycznymi zostało wyróżnionych przez Rektora UW. Jest wśród nich nasza koleżanka z ICM – dr Aneta Afelt. Wyróżnienie jest przyznawane od 2015 r.

Dr Aneta Afelt pracuje na Uniwersytecie Warszawskim od 1999 roku. Jej zainteresowania naukowe to m.in. geografia zdrowia, zastosowania hydrologii, meteorologii i klimatologii. W ICM pracuje w zespole meteo. Niestandardowe, interdyscyplinarne łączenie zainteresowań geograficznych z epidemiologią i epizootiologią jest jej aktualną domeną badawczą. 21 marca, podczas Seminarium Naukowego ICM, mieliśmy okazję zapoznać się z holistycznym ujęciem zdrowia, streszczonym przez dr Afelt w referacie “Koncepcja One Health: co i jak z tym zdrowiem?”

Gratulujemy!