Sztuczna inteligencja z wykorzystaniem Power9 – warsztaty

Ilustarcja wpisu Sztuczna inteligencja z wykorzystaniem Power9 – warsztaty

ICM UW wraz z OpenPower Foundation zapraszają na OpenPower & AI Workshop – warsztaty poświęcone wykorzystaniu procesorów Power9 w pracach nad sztuczną inteligencją. Wydarzenie odbędzie się w piątek 31 sierpnia 2018 r.  w Centrum Technologii ICM w Warszawie. Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.

Zorganizowane w ramach OpenPower Academia całodzienne warsztaty będą świetną okazją, by poznać najnowsze osiągnięcia w zakresie narzędzi i technik deep learningu oraz nauczyć się korzystać z systemów OpenPOWER oraz narzędzi PowerAI. Uczestnicy będą mieli zdalny dostęp do systemów Power9, które są m.in. używane w największym na świecie superkomputerze Summit.

Warsztaty poprowadzi Florin Manaila – Senior IT Architect z IBM Systems Hardware Europe odpowiedzialny za wydajność, dostępność i skalowalność infrastruktury systemów kognitywnych.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim, a do udziału potrzebny jest własny laptop.

Rejestracja potrwa do 29.08.2018 do godziny 23:59.

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny na stronie wydarzenia.

[iframe src=”//www.slideshare.net/slideshow/embed_code/key/heR2cItpV6PhNN” width=”595″ height=”485″ frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no” style=”border:1px solid #CCC; border-width:1px; margin-bottom:5px; max-width: 100%;” allowfullscreen]