23 mar - 25 mar 2018
Całodniowe

Studencka Konferencja Zastosowań Matematyki DwuMIan

Studencka Konferencja Zastosowań Matematyki DwuMIan to pierwsza warszawska konferencja studencka organizowana przez Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. ICM objęło konferencję patronatem honorowym.

Celem wydarzenia jest integracja studentów zainteresowanych zastosowaniami metod matematycznych w naukach technicznych i przyrodniczych. W ramach konferencji wygłaszane będą referaty przygotowane zarówno przez studentów chcących podzielić się swoją wiedzą, jak i osób zawodowo uprawiających matematykę. Częścią konferencji będzie także sesja plakatowa.

Zapisy na konferencję rozpoczną się 15 stycznia 2018 roku i potrwają do 14 lutego 2018 roku.

Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie Konferencji DwuMIan.

Wczytuję mapę...

Lokalizacja

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechnika Warszawska, Koszykowa 75, Warszawa