Profesor Marek Niezgódka – list z okazji 25-lecia ICM

Drodzy Użytkownicy, Partnerzy i Przyjaciele ICM,

w dniu 29 czerwca 1993 roku Senat Uniwersytetu Warszawskiego przyjął uchwałę tworzącą ICM.  Dziś, po 25 latach wspólnej drogi, ale przede wszystkim przygody, kończy się czas, w którym miałem przyjemność i zaszczyt kierowania ICM.

Dziękuję Wszystkim za wspólne lata, wspólne działania i życzę wielu dalszych sukcesów w przyszłości. Wszędzie tam, gdzie pojawiły się niedoskonałości i ułomności, proszę o zrozumienie: w wielu działaniach ICM podejmowaliśmy wyzwania nie mające wcześniejszych wzorców, a przecież niejednokrotnie przyjęte przez nas rozwiązania stały się powtarzaną praktyką i nabrały charakteru codziennej oczywistości.

Było to możliwe dzięki wielu wspaniałym, często wyjątkowym ludziom, którzy zebrali się w ICM, ale także dzięki Wam – naszym Partnerom.

Korzystając z tej okazji, chciałbym również poinformować, że JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Marcin Pałys,  powierzył pełnienie obowiązków dyrektora ICM od 1 lipca 2018 r. doktorowi Markowi Michalewiczowi.

Jeszcze raz dziękuję,

Marek Niezgódka